Pięć typów kobiet, których mężczyzna powinien unikać:

Typ pierwszy: księżniczka
Sama siebie postrzega jako gwiazdę największą i świecącą najjaśniejszym blaskiem w całym Wszechświecie. Jej potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Jest produktem skretyniałego tatusia, któremu życie osobiste nie wyszło, więc wychował sobie księżniczkę, żeby innym też całkowicie spaprać życie.

Typ drugi: pseudo matka
To ktoś, kto ma obsesję kontrolowania rzeczywistości. Chce rządzić, zamiast dyskutować – wydaje polecenia. Zazwyczaj postrzega mężczyzn bardzo stereotypowo – jako dużych chłopców.
Uważa się za matkę Wszechświata, bo taka była też jej matka.

Typ trzeci: matka Joanna od aniołów, pocieszycielka nieszczęśliwych
To bardzo niebezpieczna odmiana damskiego drania, bo początkowo wydaje się chodzącym ideałem. Gdy spotyka jakiegoś nieszczęśnika, natychmiast zaczyna go pocieszać. To łączenie się w bólu, delektowanie nieszczęściem to jej misja życiowa, która ustaje natychmiast, gdy nieszczęśnik otrząśnie się z nieszczęścia.

Typ czwarty: kobieta bluszcz
To w pewnym sensie przeciwieństwo poprzedniego przypadku. A więc kobieta tak słaba, że nieustannie wymaga twojej troski, gdyż niczego nie jest w stanie zrobić sama. Oplata cię więc niczym bluszcz, powoli dusząc i pozbawiając dostępu do wody, powietrza i światła.

Typ piąty: nałogowa flirciara
Jest prawie idealna: kobieca, inteligentna, zabawna. Trochę szalona, ale przy tym zaradna. Potrafi prawić komplementy i można z nią przegadać całą noc…
Jest tylko jeden problem: flirtuje z niemal każdym napotkanym facetem.

To najlepiej znane typy kobiet, od których lepiej trzymać się z daleka.
Oczywiście wszyscy wiemy, że jest ich znacznie, znacznie więcej…

A wniosek jest następujący: unikajmy kobiet, które nie są nas warte !
I tym bardziej doceniajmy te fajne i porządne.

Reklamy