….o mężczyznach?

Mężczyzna nie zatrzyma się i nie zapyta o drogę, ponieważ jazda samochodem zbyt przypomina mu uprawianie seksu: nie może się zatrzymać, dopóki nie dojedzie do celu. Nauczyli się tego od swoich ojców. Kiedy chłopiec pyta ojca, jak się gdzieś dostać, słyszy odpowiedz: „Dowiesz się, gdy tam dojedziemy”.

Mężczyźni nie dbają o elegancję. Jeśli mężczyzna wygląda tak, jakby przed chwilą wyszedł z domu mody, to znaczy, że ubrała go kobieta.

Kobieta ubiera się dla innych kobiet, ponieważ z nimi konkuruje. Jeśli mężczyzna ubiera się dla innych mężczyzn, prawdopodobnie konkuruje z tobą o mężczyznę.

Jeśli w centrum handlowym mężczyzna gdzieś się zawieruszy, to albo poszedł coś zjeść, albo ogłąda telewizję, albo kręci się w pobliżu damskiej przymierzalni.

Tylko jedno mogłoby zachęcić mężczyzn do robienia zakupów: szklane drzwi w przymierzalniach dla kobiet.

Mężczyźni nie rozumieją kobiet chodzących do sklepu tylko po to, by popatrzeć na rzeczy, na które ich nie stać, i wyobrazić sobie jakby to było, gdyby je miały. Co za problem? Przecież z tego samego powodu mężczyźni chodzą do barów z damską obsługą w strojach topless.

Nie ubieraj się, by podobać się mężczyźnie. Dla niego dobrze ubrana kobieta to tyle samo, co nie rozebrana.

Kobieta w skąpym kostiumie kąpielowym jest seksowna. Mężczyzna w skąpych kąpielówkach przechodzi kryzys wieku średniego.

Prezenty od mężczyzny zmieniają się z upływem czasu. Na początku dostajesz wytworną bieliznę, a po kilku latach – artykuły gospodarstwa domowego.

Gdy kobieta wychodzi z łazienki, zadaje pytanie: „Jak wyglądam?” Gdy wychodzi mężczyzna, mówi: „Nie wchodziłbym tam na twoim miejscu”.

Nie pozwól mężczyźnie, by sam wybierał pierścionek zaręczynowy. Popełni głupstwo i kupi taki, na jaki go stać.

Reklamy