… kobiety?

Obrazek

Nie jest to zbyt dobre określenie, gdyż kobiety, to nie zbiorowy umysł. Każda kobieta woli coś innego i nie ma co do tego jakichś konkretnych schematów. Można jedynie mówić, że większość kobiet woli „to i to”. A „to i to” można określić na dwóch poziomach: wizualnym i rzeczowym.

Wizualnie zwracamy uwagę przy pierwszym spotkaniu na wygląd, na sposób mówienia, ubiór. Na to, czy mężczyzna jest zadbany i czysty.

Jeśli chodzi o zachowanie, powinien być kulturalny.

Rzeczowo – czy lecą na pieniądze? Myślę, że ważne jest dla kobiety bezpieczeństwo finansowe i wygodne życie. Podobno ma również znaczenie zawód ewentualnego partnera.

Ale, jak duże ma to dla nas znaczenie? Czy pieniądze są w stanie zniwelować  brak pożądania? Czy sprawią, że nagle przestaniemy się z Zenkiem nudzić? Czy zapewnią nam motylki w brzuchu na jego widok? U mnie nie. Nie przehandlowałabym własnej przyjemności z obcowania z ciekawym partnerem za bogactwo innego. Choć przyznam, że imponują mi ludzie, którzy odnieśli sukces w swojej (dowolnej) dziedzinie, bo to świadczy o ich inteligencji i talencie. Sęk w tym, że taki sukces nie równa się bogactwu. Może iść z nim w parze, ale nie musi. To dwie zupełnie inne rzeczy. Wygrana w totka, choćby najwyższa, nie jest sukcesem i nie stanowi żadnego argumentu przy wyborze partnera na życie.

Obrazek

Ogólnie rzecz biorąc, dla kobiet ważne jest, żeby mężczyzna był mądry, inteligentny, miał pasje i poczucie humoru, żeby był ciepły i opiekuńczy.

Uroda mężczyzny jest tylko wartością dodaną, wystarczy, żeby był trochę ładniejszy od diabła.

Więcej cech idealnego dla kobiet mężczyzny znajdziecie tutaj:

http://kobieta.wp.pl/gid,15694794,img,15694829,kat,79596,title,Mezczyzna-idealny-czyli-jaki-Ideal-istnieje,galeriazdjecie.html

A ja zacytuję jeszcze jedną z wypowiedzi, pod którą mogę się podpisać:

Czym urzeknie mnie mężczyzna?

„Żartem, który mnie rozbawi. Wiedzą, która mnie zadziwi. Pasją, która zachwyci. Inteligencją, która potrafi być naprawdę sexy”.

Owszem, są  różne badania, jak to kobiety lecą na macho, a faceci na cycki.

Ale ja wierzę w to, że nie jest to reguła.

A czy kobiety lecą na kasę? Lecą.

Czy lecą na romantycznych poetów? Lecą.

Czy lecą na macho? Lecą.

Każdy musi sobie wybrać świadomie taką kobietę, która leci na właściwe dla niego wartości.

Ocenianie kogoś po pozorach często prowadzi do mylnych wniosków.

Obrazek

Reklamy