… na raka, człowieku !

Oprócz zagrożeń ze strony zatrutego środowiska, ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia, a także na powstawanie nowotworów ma nasza dieta.
Stosując właściwą dietą możemy nie tylko zapobiec, ale także przywrócić organizm do pełnego zdrowia. A tym samym wydatnie zwiększyć szanse na zdrowe i długie życie !

Organizm prawidłowo odżywiany jest bardziej odporny na wszelkie choroby, dolegliwości, a także na powstawanie nowotworów.

.
Dieta Alleluja działa terapeutycznie, wykorzystując naturalne siły organizmu. Stosowana dokładnie wg zaleceń, uruchamia tzw. odżywianie endogenne, co wpływa na oczyszczanie komórek z toksyn, a także aktywizację systemu immunologicznego.

Skąd taka nazwa diety? Słowo „Alleluja” tłumaczone z języka hebrajskiego znaczy – ‚wychwalajcie Jahwe’. Dieta Alleluja nawiązuje do biblijnych zaleceń żywieniowych, jakie Stworzyciel przekazał na samym początku ludziom (Księga Rodzaju 1,29). Choć minęły od tego czasu tysiące lat, dieta biblijna nadal nawołuje do wychwalania Boga.

Ta dieta po prostu czyni cuda… Pacjenci stosujący Dietę Alleluja w rok pokonują najgorsze choroby cywilizacyjne, w tym raka, cukrzycę czy choroby układu krążenia. Jak tłumaczy dr Maciej Doruchowski, „na Diecie Alleluja następuje zdecydowana poprawa stanu zdrowia, jakiej nie udaje się uzyskać przy pomocy żadnych farmaceutyków”.

.
A jeżeli chcemy usunąć toksyny z organizmu, także by skutecznie zwalczyć wszystkie choroby, to jednym ze sposobów jest też metoda dr Ashkar’a.

Poniższy film może być wkrótce zabroniony, gdyż zachodni system medyczny nastawiony jest na to by wlewać w człowieka chemię i na tym zarabiać, a dr George Ashkar proponuje usuwać chemię z organizmu i do tego prawie bez kosztów.

Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dr. Ashkar’a polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu odtoksyczniającym organizm, który przywraca jego naturalną boską równowagę i uruchamia po to… itd.

Patologia systemu zachodniego polega na tym, żeby wszystko co naturalne i dane człowiekowi od Boga za darmo, pod przymusem zamienić na sztuczne, pobierając przy tym zapłatę.

Reklamy