… naszej bajce !
Masz tu możliwość odszukania w sobie resztek neotenii i cofnięcia się w czasie do lat młodości. Z grupą rówieśników, którzy w tym szczurzym otoczeniu… jeszcze nie utracili subtelnej nuty dziecka, potrafią i chcą bawić się, kumplować, przyjaźnić, a może i prawdziwie zakochać. Bezgranicznie i autentycznie, nie dla korzyści, bez względu na pryncypia i… inne rzucane sobie kłody pod własne łapy, pazury i płetwy. Albo nawet i… kokardy.

Dlaczego warto wejść do naszej bajki ?
Ponieważ trafiliśmy w kanał i zostaliśmy samotni wśród bliskich z garbami przeżyć, doświadczeń, nawyków, dorobku…. aż do dziwactw, fobii i obaw włącznie. Wskutek rozstania z wieloletnim partnerem życiowym, niezależnie od przyczyn czy na własne życzenie i innych przygód, które były mniej lub bardziej nieudane. Taki ‚come back’ do lat młodości zaowocuje nowym otwarciem na nowe znajomości z ciekawymi i wartościowymi jednostkami, które miejmy nadzieję przerodzą się w coś bardzo trwałego.
Życzę odwagi, zdecydowania, pogody ducha i powodzenia.

Zapewniam, że to NIE „Sanatorium Days” !

.
Cały film: ‚Akademia Pana Kleksa


REGULAMIN KLUBU *Kurnik*

1. Blog obsługuje Kurnik, który jest KLUBEM skupiającym samotnych i normalnych, aktywnych, kreatywnych i z dużym poczuciem humoru.
Bez oznak narcyzmu.
2. Tu bawimy się na razie poprzez sieć, a wkrótce w realu z pomocą sieci.
3. Kurnik NIE jest powiązany z żadnym serwisem randkowym.

4. NIE przenosimy tu atmosfery tych serwisów i swoich frustracji. 
5. Nikogo tu nie podrywamy i nie namawiamy do randowania.
Na to przyjdzie czas w świecie rzeczywistym.

6. Wpisy komentujemy na poziomie, na temat, bez złośliwości i…
7. Dłuższe komentarze są publikowane jako oddzielne wpisy.
8. NIE polemizujemy z Szefem, by wkraść się w jego łaski.
9. Stanowczo zabrania się dokarmiać Szefa, ciastami i tuszkami.
10. NIE oceniamy nikogo zanim osobiście dobrze nie poznamy.
A i wtedy tylko wyłącznie na własny użytek.

11. Nie kadzimy i nie podlizujemy się NIKOMU !
12. NIE obrażamy nikogo niemoralnymi i chamskimi propozycjami.
13. NIE wydajemy się ani nie żenimy wirtualnie, a nawet nie próbujemy tego robić.
14. NIE gorzkniejemy, gdy nikt za nami nie ugania się, a nawet nie odpowiada.
15. Sami organizujemy spotkania, wycieczki, pikniki, wypady… piesze, rowerowe i czym się da. Dopiero tam poznajemy się i nawiązujemy lub nie, rzeczywiste dalsze lub bliższe znajomości, przyjaźnie i związki. Tak, jak to drzewiej bywało.
16. Liczymy tylko i wyłącznie na własną aktywność, ku naszym korzyściom!
17. Szef namawia do aktywnej aktywności i rzeczywistej, a tępił będzie odbijanie wirtualnych słów-piłeczek czy szermierkę słowami.
18. Szef dopuszcza, poprzez komentarze, nawiązywanie pierwszych kontaktów organizatorów spotkań, imprez, wycieczek… oraz zamieszczanie ogłoszeń o nich. Rokującym realizację stworzy osobne wpisy w odpowiedniej sekcji klubu.
19. W szerszym gronie nawiązujemy kontakty z dostawcami usług agroturystycznych, pensjonatów, biur turystycznych, aby wynegocjować korzystne ceny.
20. Wszelkie próby zachowań niezgodnych z Regulaminem będą skutkowały całkowitym wykluczeniem z klubu i usunięciem wszelkich śladów pobytu. Czyli w skrócie: „na zbity dziób” i dożywotnia banicja ! I warto to zapamiętać.
21. Szef radzi przestrzegać Regulaminu, bo nie zna litości dla głupoty, fałszu, cwaniactwa i podobnych szczurzych cech i zachowań.
22. Szef pozdrawia i życzy dobrej zabawy. A zwłaszcza spotkania przyjaźni, miłości i życiowych partnerów z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko wymarzonych.
23. A tych, którzy niczego w tym Klubie nie kumają, nie jarzą, czy choćby ciutkę nie czają, Szef zaprasza na… drzewa. I tam sobie latami wiście jak liście. Najbliższe jest w małpim gaju i oznakowane jest tabliczką „S”.
24. Kurnik jest łatwopalny i dlatego bezwzględnie przestrzegamy w nim przepisów p-poż. i BHP.

.
Uwaga:
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone, za wyjątkiem przywołanych utworów muzycznych i sentencji zawartych w treści bloga.
Kopiowanie i wykorzystanie bloga bez zgody autora będzie ścigane przez prawo.
Regulamin będzie modyfikowany na bieżąco i w miarę rozwoju Kurnika.
.
Szef

.
Na zachętę do przystąpienia do klubu „Kurnik” śpiewa… Drupi.

.
A na zachętę do aktywnego działania śpiewa… Umberto.
.

Reklamy