…uwodzenia.

Sex appeal jest ściśle związany z tym, jaki wpływ mają kobiety na mężczyzn. Kobiety chcą atrakcyjnie wyglądać nie tylko po to, żeby im rywalki zazdrościły, również dlatego, żeby uwodzić mężczyzn.

The stylish bunny with two charming and sexual girls

Znalazłam ciekawe porady, jak być atrakcyjną i zauważalną dla mężczyzn.

„Uwodzenie jest jak poezja lub taniec. Musi sprawić, że druga strona czuje niedosyt…. ciebie i twojego towarzystwa.”

Niezależnie od tego ile masz lat, jak wyglądasz i jakie są twoje doświadczenia – jeśli nauczysz się sekretów, które pozwolą ci uwodzić mężczyzn, podobno będziesz mogła mieć każdego faceta, którego zechcesz. Oto one:

1.  Starannie wybierz miejsce.
Najlepiej takie ze spokojną, niezagłuszającą muzyką i delikatnym oświetleniem (idealne byłoby światło świec).

2.  Potęga zapachu.
W prowadzonych badaniach, 89% mężczyzn przyznało, że odpowiedni zapach zwiększa atrakcyjność kobiety. 55% z nich posunęło się o krok dalej, twierdząc, że zadurzyli się w kobiecie, ze względu na jej zapach. Zapach jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na nasze postrzeganie płci przeciwnej. Pamiętaj, żeby spryskać się ulubionymi perfumami. Nie przesadź jednak z intensywnością zapachu.

3.  Odsłoń trochę ciała, ale schowaj zdecydowanie więcej.
Musisz znaleźć odpowiednie proporcje między pokazywaniem i ukrywaniem twoich walorów. Pozwól żeby zadziałała jego wyobraźnia. I nie zapomnij o seksownych dodatkach takich jak bransoletki, kolczyki czy naszyjniki.

4.  Bądź bardzo pewna siebie.
Bądź kobietą, która wie czego chce i wie jak to zdobyć. Nie przesadzaj jednak, żeby twoja pewność siebie nie przerodziła się w arogancję. Możesz zacząć od zmiany wyglądu: zrób sobie nową fryzurę, kup fajne ciuchy. Staraj się chodzić prosto, ramiona odchyl do tylu, lekko unieś głowę. Zrób wszystko, żeby wyglądać na pewną siebie. Tylko takie kobiety robią na mężczyznach wrażenie.

5.  Okaż zainteresowanie.
Musisz dać mężczyźnie nadzieję, że ma u ciebie jakieś szanse. Wyślij mu sygnały, które dadzą mu do zrozumienia, że ci się podoba.

6.  Magia oczekiwania.
Zamiast grać trudną do zdobycia i nie zwracać na niego uwagi, lepiej zastosuj coś, co nazywam „grą na zwłokę”. Oczekiwanie, podekscytowanie, napięcie są tym, co kręci mężczyzn. Zrób dwa kroki do przodu i jeden wstecz.

7.  Onieśmielające spojrzenie.
Zacznij od niby przypadkowych spojrzeń w jego stronę. Następnie popatrz bezpośrednio na niego. W chwili, gdy i on spojrzy na ciebie, gwałtownie opuść wzrok i uśmiechnij się jakbyś była zażenowana.

8.  „Przypadkowo” go dotknij.
Kiedy po coś sięgasz, „przypadkowo” muśnij jego rękę. Dotknij go na krótko w trakcie rozmowy, gdy powie coś interesującego lub zabawnego. Sekretem jest figlarny dotyk, który wygląda tak jakby był wtrącony mimochodem. Taki dotyk wywoła w mężczyźnie napięcie i spowoduje wytworzenie między wami fizycznej więzi.

9.  Potęga tańca.
Krótko i prosto: naucz się tańczyć w erotyczny, ponętny sposób i zaaranżuj sytuację tak, by miał okazję to zobaczyć. Odpowiedni taniec robi na mężczyznach piorunujące wrażenie.

10.  Sekretna wskazówka.
A oto najważniejszy element, który pomoże ci uwieźć faceta: nie może on odczuć, że to ty go uwiodłaś. Cały czas musi myśleć, że to on uwiódł ciebie. Oddaj mu jego chwałę, pozwól się cieszyć zwycięstwem. Mężczyzna musi być bohaterem, inaczej będzie się przy tobie czuł niepewnie.

11.  Dodatkowe porady:

Gdy uwodzisz mężczyznę pamiętaj, żeby być tajemniczą i figlarną. Obudź w nim odkrywcę. Daj mu mówić przez większość rozmowy, flirtuj korzystając w 90% z języka ciała, a tylko w 10% ze słów. Staraj się działać jednocześnie na wszystkie jego zmysły: wzrok, węch, dotyk, słuch. Moduluj swój głos, żeby brzmiał ciepło i seksownie. Nigdy nie zachowuj się tak, żeby pomyślał, że jesteś zdesperowana.

Więcej…

A oto jeden z komentarzy zamieszczonych na tej stronie:

„Robinsonka – 2014-03-24

Wiele osób pisze o nieautentyczności tych porad. Myślę, że są w błędzie. Wiem to ze swojego przykładu. Może jestem nieskromna, ale… jestem piękną kobietą. Przez pewien czas uważałam, że mężczyźni to dostrzegają gdy chodzę w bojówkach i bez makijażu, czy też szczególnie zalotnych perfum, lecz niestety… Drogie Panie, od każdej reguły są wyjątki, ale mężczyźni w większości działają właśnie tak jak opisano powyżej. Gdy zmieniłam taktykę, „zaczęłam dbać o siebie” jestem zaskoczona ilością spojrzeń, które na mnie padają i powtarzam nie wystarczy ładna twarz by mężczyzna się za Tobą obejrzał, musisz zadziałać na jego zmysły, wyobraźnię. Bardzo szanuję mężczyzn i nigdy z nikim nie pogrywam, więc jeżeli zdecydujesz się uczestniczyć w tym tańcu godowym, musisz też zgłębić informacje jak unikać tych facetów, którzy nie są w Twoim guście, bo niestety urok w większości działa na wszystkich. czasami wystarczy założyć bluzkę z odsłoniętymi ramionami, spryskać się słodkim zapachem, pomalować na malinowy kolor usta i wierz mi będziesz wybierać w facetach.”

Być może te porady przydadzą się paniom, które chcą znaleźć partnera (czytaj: upolować faceta w jedynie im znanym celu)

2

Reklamy