… z dupkami !

W pewnym wieku samotność jest wpisana w naszą metrykę. Czasem spotyka nas rozwód, czasem śmierć naszego partnera. Czy tak czy siak, zostajemy same.

Pamiętaj jednak, że:

singielka i mężatka

Czy musi tak być już zawsze? Oczywiście, że nie musi. Nie możemy się jednak rozmieniać na drobne. Już od kołyski wbija nam się do głowy, czego kobieta może oczekiwać od życia. A powinna oczekiwać niewiele i zadowalać się byle czym.

Ma nam wystarczyć dach nad głową i radość z zaspokajania pragnień naszego pana i władcy. Nagroda sama przyjdzie w postaci książęcego pocałunku. Takie właśnie mają być dziewczynki: grzeczne, miłe, uczynne, niewymagające i czekające na cud.

Czy nam się to podoba czy nie, jesteśmy masakrowane tego typu „mądrościami”. W rezultacie nie potrafimy zadbać o własne interesy. Jesteśmy wspaniałe, radosne, seksowne, zabawne i nie potrafimy się cenić. Rozdajemy siebie za darmo albo ustalamy bardzo niskie stawki. Znam mnóstwo wspaniałych kobiet, które wiążą się z facetami, których jedynym wkładem w związek, jest fakt, że łaskawie zechcieli się z tymi kobietami widywać! Ok, jest jeszcze jeden warunek: wybranek powinien być trochę ładniejszy i odrobinę sympatyczniejszy od Obcego z Nostromo. Poza tym, już nic nie musi.

Presja rodzinna, otoczenia, często zmusza kobiety do wyboru tzw. „partnera dla widzów”. Pije, bije, ale jest. Samotne dziewczyny często mają poczucie defektu. Wydaje im się, że są gorsze, brzydkie, naznaczone przez społeczeństwo. Często izolują się, pozostając w domach, w których popadają w depresję i uzależnienia. Zdesperowane, szukające kogoś za wszelką cenę, żyjące w chaosie, często zapominają o zagrożeniach: swojego bezpieczeństwa, zdrowia.

I właśnie w młodości z takich powodów wchodzimy w związki, które często potem nas nie satysfakcjonują. Rozwodzimy się albo trwamy w takich związkach samotne, niezrozumiane i nieszczęśliwe, bo przecież małżeństwo, to rzecz święta.

Ale nasz blog jest dla singli z odzysku. My już swoje błędy życiowe popełniliśmy i nikt nas nie zmusza (no może poza Lisem) do tego, żeby koniecznie wchodzić w nowe związki. Nie musimy już godzić się na niańczenie partnerów, nudny seks, brak czułości i nieuczciwość. Zasługujemy na więcej!

Dupkę już mamy, niepotrzebny nam dupek!

Jesteśmy wspaniałe i zasługujemy na wspaniałą miłość. Na świecie są mężczyźni, którzy mogą ją nam podarować. Tylko, żeby ich spotkać, trzeba przestać marnować czas z dupkami, maminsynkami, egoistami, zakompleksionymi szowinistami i innymi takimi.

Zasługujemy na mężczyznę, który będzie przypominał nam, że jesteśmy mądre, wspaniałe i nieocenione.

zaufanie

Co zrobić, żeby taką miłość znaleźć? Kochajmy mężczyzn, ale kochajmy też siebie. Szukajmy kogoś, kto swoim zachowaniem będzie mówił, że nas kocha.  Kogoś, kto będzie dotrzymywał słowa, szanował, podziwiał i wspierał. Żeby spotkać takiego mężczyznę, musimy nauczyć się stawiać wymagania i nie tracić wiary.

Dostrój się

Pamiętajmy, że niczego nie musimy i jesteśmy warte wszystkiego, czego pragniemy.

Reklamy