Po długich świętach, a właściwie po zbiorowym spożywaniu niecodziennych potraw przed ekranami TV, warto dowiedzieć się, co właściwie zjedliśmy i dlaczego to nam zaszkodziło.
Wszystkim bez wyjątku, nawet i roślinożernym, a także ssącym pierś matki.
Osobom o wrażliwych nerwach odradzam oglądanie, a jeśli odważą się, to tylko w odcinkach i z kursorem myszki na przycisku STOP. Natomiast samobójcom, a szczególnie porzuconym, odtrąconym, zawiedzionym… w miłości, straceńcom, zadłużonym po uszy, z kredytami we frankach szwajcarskich, usiłującym odchudzić się… jak najbardziej polecam 😉

Zacznijmy łagodnie i na słodko…

Cukier! Czego tu nie lubić? Ta uzależniająca substancja jest obecnie głównym czynnikiem powodującym światową epidemię otyłości. Obecny w słodyczach, ciastach, pieczywie, wędlinach… a właściwie we wszystkim jako dodatek wzmacniający apetyt.

.
Menu świąteczne i codzienne zawiera potrawy z ryb. Szczególnie często u osób „zdrowo” odżywiających się. Wszyscy zgadzają się z tym, że jedzenie ryb to zdrowy nawyk. Bardziej „światowi smakosze” wcinają je na surowo. Szkoda, że nie wszyscy wiedzą, jak ryby (zwłaszcza hodowlane) są trujące i rakotwórcze. Zapraszam na rybne śledztwo !

.
Nie polecam ryb złowionych w Bałtyku, a nawet kąpieli w tym zbiorniku pełnym toksycznych substancji chemicznych, a nawet trucizn bojowych.

.
Często, jako alternatywa mięsa wieprzowego i wołowego oraz z uwagi na szybkość przygotowania, spożywany jest drób, a zwłaszcza kurczaki. Także w formie gotowych przekąsek.

.
Mleko… z hormonem wzrostu z fabryki mleka

.
Najczęściej spożywane z płatkami z kukurydzy modyfikowanej i cukrem.

Rzadko siadamy do stołu w bawełnianej niefarbowanej koszuli czy pidżamie. Przeważnie mamy na sobie mniej lub bardziej toksyczne ubrania.

.
Szczególnie „oszczędnym”, „sprytnym”, „łowcom niskich cen”, naiwnym… zaopatrującym się w żywność w tanich sieciach handlowych, polecam całą prawdę o taniej żywności…

.
Reasumując… Chemiczne powietrze, chemiczne jedzenie, chemiczne ubrania… i co tu się dziwić, że ludzie tak chorują :/ Niepotrzebna jest żadna wojna, ani apokalipsa – sami się wykończymy :/

Reklamy