… świecie kobiet.

W dzieciństwie naopowiadano nam bajek o samotnych dziewczynach, które wybawiał z opresji królewicz na białym koniu, a potem żyli razem długo i szczęśliwie. Bajki te: o Kopciuszku, Śpiącej Królewnie czy Królewnie Śnieżce już wtedy, w dzieciństwie, próbowały nas programować. Nasze matki i otoczenie wpajały nam bzdurne, fałszywe zasady i zwyczaje. Nasze umysły były infekowane i zatruwane od najmłodszych lat.

maxresdefault

Pamiętaj dziewczyno, tylko mężczyzna da ci szczęście. Kobieta bez mężczyzny jest jak but bez pary, jak guzik bez pętelki, jak garnek bez ucha czy jak róża bez kolców.

Pamiętaj dziewczyno: bez mężczyzny będzie ci źle, pusto, smutno, samotnie i ogólnie będziesz zerem. A jak zostaniesz starą panną, to poniesiesz totalną życiową klęskę.

Jeśli dziś zajrzymy do plotkarskich gazet, historia się powtarza. Zakochane gwiazdy, szczęśliwe celebrytki w towarzystwie swoich partnerów – dopiero teraz rozkwitają! Nareszcie układają sobie życie! No, bo przecież bez partnerów były niewidoczne! Nie było ich! Tylko z kimś są kimś !

Ale żeby nie być samą, samotną, bez mężczyzny, musimy robić wszystko, żeby go zdobyć i przytrzymać. Mnóstwo porad daje nam nasz urzędujący w Kurniku Lis. On WIE, że tylko właściwe zachowanie, grzeczne i uległe, a także właściwy ubiór pomogą dostąpić kobiecie tego szczęścia i zaszczytu: zdobyć mężczyznę i „zostać kimś”.

admphotostwo172782

Wmówiono nam, że choćbyśmy nie wiem co osiągnęły, jak były fajne, mądre i zabawne, dopóki nie mamy kogoś do pary, to wszystko nie jest nic warte.

Ale nawet, jeśli już mamy tego mężczyznę, to nie łudźmy się, że mężczyźni docenią cię jako człowieka. Ciągle jesteś tylko kobietą, za którą to oni chcą decydować.

Pomijając wypowiedzi podczas spotkań towarzyskich, gdzie często przy kobietach opowiada się seksistowskie żarty, przy pełnej aprobacie zadowolonych z siebie , rechoczących szowinistów, mamy całe mnóstwo osób publicznych i polityków, którzy wypowiadają się w mediach w podobnym tonie.

Dlaczego tak jest? Bo mężczyźni tak łatwo nie zrezygnują ze świata urządzonego według ich potrzeb. Od zarania dziejów to oni decydowali o wszystkim i wolno im było wszystko. Kobieta była tylko urządzeniem do zaspokajania ich potrzeb – różnych. Dlaczego mają ustąpić i jeszcze narazić się potężnej instytucji stojącej na straży ich męskich przywilejów – Kościoła Katolickiego. Co do tego panuje w polityce krajowej pełna zgoda.

Smutne, że popierają to niektóre kobiety, skutecznie zaprogramowane przez męskie plemię (bardzo modne ostatnio określenie na grupę ludzi).

Tak właśnie wygląda nasz świat! Świat, w którym kobiety istnieją jako „żywy towar” lub „zasłona dymna”.

Najlepsze dla mężczyzn w tym świecie są głupiutkie „blondynki”, najlepiej młode (bo starzenie się kobiet jest przecież przestępstwem)  i szczupłe (chociaż sami przed sobą noszą duuuże brzuchy spożywcze), które śmieją się, kiedy trzeba i milczą, kiedy trzeba.

A kobiecość mierzy się wysokością szpilek i głębokością dekoltów.

475455601-638x425

/bardzo wygodne buty, polecane kobietom przez ortopedów  😦 /

 

 

 

Reklamy